Poznaj nasz zespół

Agnieszka Bezubik-Miodowska
Manager - Doradca ds nieruchomości
ab@manufakturanieruchomosci.pl + 48 502 746 937


Agnieszka Bezubik - Miodowska Absolwentka Collegium Civitas w Warszawie, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem, jedną z jej pasji jest coaching, którego narzędzia umożliwiają lepsze rozpoznanie potrzeb klienta. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym kieruje się zasadą Fair Play.

Dorota Szyćko
Manager - Doradca ds nieruchomości
ds@manufakturanieruchomosci.pl + 48 502 747 213


Dorota Szyćko - Doradca z dużym doświadczeniem zawodowym. Specjalistka od spraw niemożliwych. Z zaangażowaniem rozwiązuje sprawy związane z gruntami rolnymi, których na pierwszy rzut oka nie da się rozwiązać. Kobieta z ogromnym sercem, miłośniczka zwierząt.

Małgorzata Sawicka
Doradca ds nieruchomości
ms@manufakturanieruchomosci.pl + 48 504 079 328


Małgorzata Sawicka - Z wykształcenia politolog, wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem zdobyła w korporacjach. Komunikatywna, otwarta, pozytywnie zakręcona. Zawsze czujna na potrzeby klientów i gotowa do działania.

Aleksandra Raducha
Specjalista ds marketingu
biuro@manufakturanieruchomosci.pl + 48 502 479 648


Aleksandra Raducha - Absolwentka filologii rosyjskiej, pozytywnie nastawiona do życia, dzielnie stawia czoła nowym wyzwaniom, jest ogromnym wsparciem dla naszych doradców, posiada duże doświadczeni w pracy z klientem. Stawia na nieustanny rozwój swoich kompetencji.

Joanna Gryko
Doradca ds nieruchomości
jg@manufakturanieruchomosci.pl + 48 535 002 807


Joanna Gryko - Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży. Oddana swojej pracy i zawsze pomocna Klientowi. Szczegółowa i kompetentna. Nie spocznie póki nie osiągnie sukcesu. Pozytywnie nastawiona do życia, zwariowana, z poczuciem humoru. Do tańca i do różańca.